Efektívne výsledky

Po čom túžiš? Chceš - chudnúť, spevnieť, zosilnieť, nabrať svalovú hmotu? Urči si svoj cieľ a pomocou nami zostaveného programu sa k nemu krok po kroku rýchlejšie dostaneš.

Správny impulz

Jedná sa o systém EMS (elektrostimulácia), počas ktorého dochádza k zvýšenej kontrakcii svalov - a to pomocou cvičenia a v dôsledku odporu elektrických impulzov.

Šetrí čas

Nemáš dostatok času? Vyskúšaj tento časovo úsporný celotelový tréningový program. Stačí 2x20 minút týždenne pre dosiahnutie prvých výsledkov. Cvičíme na objednávky.

Pravidelnosť

Základným predpokladom dosiahnutia želaných výsledkov je dodržiavanie pravidelnosti cvičenia. Základný cvičebný program sa skladá z 10 vstupov (jedna premanentka).

Ste pripravení na progres?

Pracovať na vlastnom pokroku si vyžaduje určité úsilie. Hi-tech program je rýchly, spoľahlivý a efektívny. Nezabúdaj však, že k tejto kvalitnej pomocnej metóde musíš vynaložiť patričné úsilie. To znamená dodržiavať pravidelnosť, regulovať stravovacie návyky, dodržiavať pitný režim. A makať s nami.

Mohlo by vás zaujímať

Základným prvým krokom, ako sa k nám dostať, je objednať sa na tzv. "testovaciu hodinu", ktorá je ukážková a je zadarmo. Táto je určená pre ľudí, ktorí ešte s ems cvičením neprišli nikdy do kontaktu a chcú si ho vyskúšať na vlastnej koži.

Postará sa o vás trénerka, ktorá vám podrobne vysvetlí, ako systém funguje a čo je jeho princípom a tiež si cvičenie vyskúšate. Tak budete hneď vedieť, či vám tento druh tréningu vyhovuje.

Po príchode do Sju Fitness budete mať v šatni nachystané oblečenie, ktoré sa oblieka na spodné prádlo. Pre ženy je ideál použit športovú podprsenku bez kostíc a výstuže. Sú to obtiahnuté legíny a tričko. Tenisky si nosiť nemusíte, cvičí sa v ponožkách, prípadne na boso, kvôli lepšiemu "precíteniu" pohybu.

Dostanete hypotonický nápoj, ktorý pijete pred alebo počas cvičenia. Prichystanú budete mať osušku a k dispozícii sú aj malé uteráčiky.

Na tričko a legíny sa oblieka cvičiace oblečenie - špeciálny oblek s elektródami, pod ktoré vás budeme namáčať s vodou (kvôli vodivosti).

Oboznámime vás s indikáciami a kontraindikáciami tohto cvičenia. Vysvetlíme a naučíme techniku cvičenia + dýchanie, odcvičíte pod dozorom osobného trénera 20 minút + 5 minút prístrojová masáž. Celý tento proces zaberie cca 30 minút.

Budete potrebovať náhradné suché spodné prádlo + ponožky. Všetko ostatné dostanete. Tento tréning je časovo úsporný, strávite u nás maximálne 45 minút aj s prezliekaním, sprchou a sprievodným procesom.

Ak sa rozhodnete v cvičení pokračovať formou permanentky, ktorá je 10-vstupová, pri prvom oficiálnom vstupe vás budeme merať a vážiť, zitstíme vaše ciele, na ktoré tréningy zameriame. Po vychodení permanentky merania zopakujeme a spoločne porovnáme dosiahnuté výsledky.

Hi-Tech tréning ems je celotelová metóda, ktorá prináša mimoriadnu úsporu času, rozmanité tréningové varianty a vedie k nasledujúcim pozitívnym účinkom:
  • cielené formovanie postavy a svalových partií
  • redukcia tuku a celkovej hmotnosti
  • spevnenie a tvarovanie svalstva
  • zníženie prejavov celulitídy a urýchlenie metabolizmu
  • zlepšenie prekrvenia podkožného tkaniva
  • zníženie celkového napätia v chrbtovej oblasti
  • vyrovnanie svalových disbalancií
  • zníženie kĺbovej záťaže
  • lepšie držanie tela